פיתוח אתר מסחר (E-Commerce)

העבודה איתנו שונה מכל מה שפגשתם עד כה

ישר לעניין: אנחנו רוצים להיות הגורם שיבין את החזון שלכם, ילמד את הצרכים שלכם, ויהיה שם לייצג את האינטרסים שלכם, ושלכם בלבד. אנחנו נצעד אתכם בדרך לפיתוח המערכת שתשרת את העסק שלכם על רבדיו השונים, תוך חתירה לשימוש בתקציב המינימלי שנדרש להשגת היעדים העיסקיים שלכם.

העבודה איתנו שונה מכל מה שפגשתם עד כה. זה מתבטא ב:

גישת העבודה: אנחנו מתנגדים לחשיבה פרויקטלית. אין לנו שום עניין לפתח לכם אתר. אנחנו עוזרים לכם פתח עסק. התפיסה הזאת מחייבת אותנו למדוד את ההצלחה שלנו לא בתוצרים של רגע העלייה לאויר, אלא בתוצאות העסקיות שייתקבלו לאחר מכן.

האינטרס המשותף: אנחנו לא מעסיקים מתכנתים. זו היא החלטה אסטרטגית שנובעת מהרצון לא להיות כבולים לסביבות פיתוח או לפתרונות המדף שלנו בלבד, אלא להיות מחוייבים לפיצ'רים הנכונים עבור העסק שלכם ולהיות מסוגלים לפנות למי שיודע לספק אותם בעלות הנמוכה ביותר ובזמן הקצר ביותר.

יכולת אפיון ללא תחרות: אין בשוק חברה שיכולה להרשות לעצמה לצלול לעומק הצרכים של העסק שלכם. אנחנו בנויים בדיוק למטרה הזאת. לשם כך אנחנו מגייסים מומחיות בעולם הUX וה-Lean Startup, וניסיון הובלת תהליכי פיתוח של למעלה מ-100 מערכות מורכבות, מה שמחבר את היכולת הקריאייטיבית הגבוהה שלנו חזק לקרקע.

חשיבה עסקית: בניגוד לחברות שיצמידו לכם מנהלי פרויקט שכירים שמעולם לא התנסו באתגרים העומדים בפני מי שקופץ למימי היזמות העסקית, אלא להעמיד לרשותכם יועץ שיבין את החששות, האתגרים, וההתמודדויות שלכם, שיודע להעריך תעוזה ובנשימה אחת את הסבלנו והאחריות הנדרשים מכם.

ניסיון רחב ומגוון: ב-10 שנות פעילות הובלנו למעלה מ-100 פרויקטים, צברנו ידע רב בהתנהלות של שלושת סוגי הממשקים הנחוצים להצלחת אתר מסחר אלקטרוני: הבנת מניעי הצרכנים המקוונים, הכרות המערכות והיכולות הנדרשות לניהול העסק מהצד שלכם, והמיומנות לרתום את משתתפי תהליך הפיתוח להצלחתכם.

אנחנו מומחים באינטגרציה: אנחנו נהיה שם ללות אתכם בכל הצרכים של המערכת. אתר מסחר זה לא רק אפיון-עיצוב-פיתוח-שיווק, זה גם דורש אינטגרציה עם מערכות צד ג', חלקן אחראיות על סליקה וניהול ספרים, חלקן על ניהול מלאי ושרשרת אספקה, חלקן על תמיכה וקשרי לקוחות, וחלקן על אנליזה ואופטימיזציית הביצועיים העסקיים והטכנולוגיים.

אנחנו אתכם כל הדרך, לתת לכם את הביטחון שהמהלך הזה יתבצע באופן האידיאלי, כדי לאפשר לכם לעשות מה שאתם הכי אוהבים ועושים הכי טוב – לנהל את העסק שלכם להצלחה.

 

 • http://simplyux.co.il/wp-content/uploads/2014/08/icon-settings.png

  השירותים שלנו

  • אפיון חווית משתמש (UX)
  • אנליטיקס ושיפור יחסי המרה
  • מיתוג: לוגו, קופירייטינג וקריאייטיב
  • עיצוב ממשק משתמש (UI)
  • פיתוח אתרי מסחר ואפליקציות

  הדרך הטובה ביותר להבין מה אנו עושים היא לבקר בסיפור המקרה או לפנות אלינו במייל לקבלת פרטים נוספים:

  contact@simplyux.co.il

 • http://simplyux.co.il/wp-content/uploads/2014/08/-------------------.png

  הידעת?

  השלב הראשון בפיתוח מערכת או שירות מבוסס תוכנה הוא אפיון אסטרטגי.

  איך אנחנו יודעים?
  ניסיון של עשרות פרויקטים לימד אותנו 2 עובדות שכל יזם ומנהל פרויקט חייבים לדעת:

  בממוצע:

  עלות פיתוח

  פי 3 בפרויקטים ללא אפיון אסטרטגי.

  עלות גיוס לקוח
  פי 7 בפרויקטים ללא אפיון אסטרטגי.

  לסיכום:

  אין תחליף לחווית משתמש מבוססת מחקר