המומחיות שלנו

אפיון אסטרטגי ואופטימיזציית ביצועים של ממשק וחווית משתמש.

המערכת שלכם לא צריכה להיות יפה. טוב, ברור שכן אבל זה לא העיקר!
המערכת שלכם צריכה לעבוד. להתאים למשתמשים שלכם באופן מושלם. להיות מדויקת, יעילה, חכמה, ולשרת את היעדים שלכם. חוויית המשתמש היא אמצעי לכך ולא מטרה בפני עצמה. אנחנו מבינים את זה באמת.

חוויית המשתמש שהמערכת שלכם יוצרת צריכה להתבסס על הבנה רחבה ועמוקה של העסק והשוק שלכם, של האסטרטגיה העסקית שלכם ושל התנהגות הקהל שלכם. ומעל הכול, היא חייבת להישען על מידע מוצק, בדוק ומדויק.

זו תפיסת המקצוע שלנו וזה מה שמייחד אותנו. אנחנו Simply Ux – בוטיק "רזה", מקצועי ואיכותי לתכנון, אפיון ועיצוב אסטרטגי ומבוסס מחקר של ממשקים וחוויית משתמש עבור מוצרים דיגיטליים.

אנחנו יודעים לשאול את השאלות הנכונות, להגדיר פרמטרים מדידים, לערוך ניסויים ספציפיים שיספקו את התשובות האמינות והמדויקות ביותר, להפיק מממצאיהם את התובנות הנכונות וליישם אותן – בתהליך מתמיד ובלתי פוסק של אופטימיזציה. אנחנו לא מאמינים רק לתחושות בטן ואינטואיציות. הכל עובר דרך מחקר. כאן מנסים כל פתרון עם משתמשים אמתיים אובייקטיביים התואמים בדיוק את פרופיל המשתמש הרלוונטי לפרויקט.במערכת דיגיטלית, לכל כפתור תפקיד מכריע וכל פיקסל משפיע על התהליך שעובר המשתמש ועל החוויה שלו – ומתוך כך גם על הצלחת המערכת כולה.

לכן אנחנו בודקים ומנסים אפשרויות שונות, גישות וטכניקות שונות, מאתגרים את עצמנו עוד ועוד עד שאנחנו מגיעים לתוצאה שמוכיחה את עצמה.

כל זאת לפי שלבי פיתוח הדרגתיים שכל אחד מהם הוא המינימום ההכרחי לצורך בדיקת היתכנות ותיקוף הנחות העבודה העסקיות שלכם. הגישה הכי אקדמית, ההתנהלות הכי פרקטית.

אנחנו מבינים שאנחנו לא חיים בארץ פנטזיה… לכן את כל התפיסה המתודית שלנו אנחנו מפגישים היטב עם היכולות שלכם. אנחנו מתאימים את עצמנו באופן מוחלט ללוחות הזמנים שלכם ולתשתיות הקיימות שלכם. אנחנו יודעים להגיע לתוצר האופטימאלי – והקרוב ביותר לאידיאלי – שיאפשר לכם להפיק באמת את המקסימום מהמשאבים העומדים לרשותכם.

איך אנחנו עושים את זה? דרך ניהול רזה שמייעל ומפשט תהליכים מורכבים, דרך מחקר בתנועה שחוסך זמן ומונע עיכובים מיותרים, דרך תקורות נמוכות משמעותית בכל תחומי התפעול שלנו, ובעיקר – דרך יעילות, מהירות תגובה וגישה עניינית ו"תכל'ס".

התוצאה היא מערכת אופטימאלית שלא רק נראית מעולה אלא גם ובעיקר עובדת מושלם, בנויה באופן חסכוני והגיוני ועומדת באופן מלא ביעדים שהצבתם.

גם אתם, אל תלכו על תחושת בטן –

תבדקו אותנו…

 • http://simplyux.co.il/wp-content/uploads/2014/08/icon-settings.png

  השירותים שלנו

  • אפיון חווית משתמש (UX)
  • אנליטיקס ושיפור יחסי המרה
  • מיתוג: לוגו, קופירייטינג וקריאייטיב
  • עיצוב ממשק משתמש (UI)
  • פיתוח אתרי מסחר ואפליקציות

  הדרך הטובה ביותר להבין מה אנו עושים היא לבקר בסיפור המקרה או לפנות אלינו במייל לקבלת פרטים נוספים:

  contact@simplyux.co.il

 • http://simplyux.co.il/wp-content/uploads/2014/08/-------------------.png

  הידעת?

  השלב הראשון בפיתוח מערכת או שירות מבוסס תוכנה הוא אפיון אסטרטגי.

  איך אנחנו יודעים?
  ניסיון של עשרות פרויקטים לימד אותנו 2 עובדות שכל יזם ומנהל פרויקט חייבים לדעת:

  בממוצע:

  עלות פיתוח

  פי 3 בפרויקטים ללא אפיון אסטרטגי.

  עלות גיוס לקוח
  פי 7 בפרויקטים ללא אפיון אסטרטגי.

  לסיכום:

  אין תחליף לחווית משתמש מבוססת מחקר